trende

Asansörlü Taşımacılık

15.12.2020
416
Asansörlü Taşımacılık

Evden eve nakliye işlerinin tümünü asansörlü taşımacılık olarak güvenle yerine ulaştırırız. Asansör kiraya verilir

Günümüzün en modern imkanlarından biri de asansörlü taşımacılıktır. Antalya evden eve nakliyat hizmetlerinde Gazioğlu Nakliyat Antalya asansörlü taşımacılık hizmetlerini de alacaksınız.

Asansörlü nakliyat, eşyaların güvenilir şekilde bina dışından evinizin balkonuna veya uygun bir penceresine asansör ile ulaştırılan bir taşıma şeklidir. Burada kullanılan asansörler özellikle taşıma amacıyla tasarlanmış, yüksek katlara kadar ulaşmayı sağlayan asansör yerleştirilmiş özel araçlar ile yapılmaktadır. Dikkat edilmesi gereken nokta, eşyaların alınacak ve taşınacak evlerin balkonlarının veya pencerelerinin asansörlü taşıma için uygun olmasıdır.

Ev taşıma esnasında dar merdivenli veya yüksek katlı binalardan eşyaların taşınması ya bir hayli zor ya da imkansız olabilmektedir. Bu durumu nakliye firmasına bildirmeniz durumunda da taşıma prosedürü asansörlü taşımacılık uygulanır. Eşyalarınızın evinizin balkonundan, çatı katından veya pencereden taşınması gerekmektedir. Bu gibi durumlarda asansörlü taşıma işlemi devreye girmek zorunda kalır. Bunun için de özel olarak tasarlanmış asansörlü araçlar kullanılmaktadır.

Hizmet Özellikleri
 • Yüksek katlara eşyaların taşınması.
 • Dar veya hassas eşya ve duvarların zarar görmesini önüne geçilmesi.
 • Nakliye öncesi eşyaların analiz edilmesi.
 • Zaman ve sorunsuz taşıma şartları.
Fotoğraf Galerisi

Eşyalarınızı yıpranmadan güvenle taşıyoruz. Taşımanın taahhüt edilen gün ve saatte yapılması, garantili ve sözleşmeli taşımaların yapılması kesinlikle esastır ve Gazioğlu Nakliyat Antalya için birinci esastır. İyi bir nakliye şirketi bulmak önemlidir. Nakliyat firması seçerken firmanın tecrübeli, profesyonel olması ve size güven vermesi de çok önemlidir. Antalya evden eve nakliyat firması olarak bu alanda deneyimli ve tecrübeli ekibimizle çalışmaktayız.

Sıkça Sorulanlar
Asansörlü evden eve nakliyat aracı kaç kata kadar çıkabilir?

Farklı boyutlarda asansörlü nakliye araçları mevcuttur. 15 kata kadar çıkabilen orta boyutlu asansörlü nakliye aracı vardır. Bunun yanı sıra 25 kata kadar çıkabilen asansörlü nakliye aracımız da mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda en uygun asansörlü taşıma aracını sizler için tahsis ediyoruz.

Asansörlü nakliye aracı ile bir ev ne kadar sürede taşınır?

Ortalama bir gün ve saatlerce sürecek bir ev taşıma işini 6-7 personel ile taşınabiliyor. Asansörlü nakliye aracı yardımı ile daha uygun şekilde 3-4 kişi ile ve 1-2 saat içerisinde eşyaları eve taşımak mümkün oluyor. Bu durum zaman + emek + masraf = maliyet açısından daha uygun olmaktadır. Bizler de müşterilerimizin daha uygun fiyatlarla taşınmalarını sağlıyoruz.

Asansörlü nakliye aracı kiralama ücreti ne kadar?

Şirketimiz asansörlü evden eve taşıma aracını müşterilerine sadece maliyetine olacak şekilde sunar. Asansörlü nakliyat fiyatları sayfamızdan iletşim bilgilerinden ulaşarak asansör kurulum ücretlerini. öğrenebilir.

Antalya’da Asansörlü Taşımacılık kapsamında Nakliyat Ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep halinde aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile profesyonel nakliye hizmeti sunuyoruz. 30 Metre Asansörlü Vinç Aracımız ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tasarruf sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek taşıma işlemini kısa sürede yapıyoruz. Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlıyoruz. Bu da maddi olarak avantaj sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız Antalyal’da 7/24 hizmetinizdedir. Bir çay içmeye bekleriz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?