trende

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Evden Eve Antalya Nakliyatta Sıkça Sorulan Sorular hakkında bu yazımızda siz değerli ziyaretçilerimiz için bilgiler sunmaktayız. Güvenli ve kaliteli taşıma hizmetleri için en ideal taşınma planları sunan firmamızdan görüş alınız..

Evden Eve Taşınma Fiyatını Belirleyen Nedir?

Evden eve taşınmanın maliyeti taşıma mesafesine, taşınacak eşyanın miktarına, hacmine, eşyanın hassaslığına, binalardaki kat sayısına, taşımanın asansörlü veya asansörsüz oluşuna, nakliyat aracı için park mesafesinin evden uzaklığına göre değişmektedir. Gazioğlu Nakliyat Antalya sizin için en doğru hizmeti ve fiyatı verir. Örneğin; aynı miktarda eşyanın 1. kattan 2. kata asansörlü nakliyesi ile 1. kattan 8. kata asansörsüz nakliyesi arasında ciddi fiyat farkı olacaktır. Antalya nakliye fiyatları, Ayrıca fiziksel bir ürün değil bir hizmet satın alıyorsunuz. Firmanın donanım ve kalitesine göre de fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Ofis Eşyası Taşırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Ofis eşyaları taşırken, nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size birkaç tavsiye verebilirim. Öncelikle, taşınacak eşyaların ağır olup olmadığını ve taşıma sırasında zarar görebilme olasılığını değerlendirin. Eğer ağır bir eşya taşıyorsanız, yeterli sayıda yardımcınız olmalı ve doğru teknikleri kullanarak taşımaya çalışmalısınız. Ayrıca, taşınacak eşyaların içinde bulunabilecek hassas cihazları özenle ambalajlayarak koruma altına almalısınız. Taşıma sırasında merdivenleri kullanıyorsanız, dikkatli olmalı ve eşyaları teker teker taşıyarak kaymamalarına izin vermemelisiniz. Genel olarak, taşıma sırasında dikkatli ve özenli bir şekilde hareket etmeli ve güvenliğinizi her zaman ön planda tutmalısınız.

Ev Eşyası Taşırken Nelere Dikkat Etmeli ?

Eşyaları taşırken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda genel olarak bazı öneriler vermek isterim. Öncelikle, taşınacak eşyaların ağırlığına ve büyüklüğüne göre uygun bir taşıma aracı seçmelisiniz. Ayrıca, eşyaları doğru bir şekilde ambalajlamalı ve taşıma aracına yüklerken dengeli bir şekilde dağıtmalısınız. Eşyaları taşırken dikkatli olmalı ve taşıma esnasında meydana gelebilecek kazalara karşı gerekli önlemleri almalısınız.

Taşıma Gününden Önce Firmaya Kapora Ödenir mi?

Evden eve nakliyattan önce anlaştığınız firma sizin için bir gününü rezerve ettiği için artık o gün gelebilecek iş taleplerini size verdiği söz nedeniyle geri çevirecektir. Bu sebeple nakliyat firmaları sizin taşınmadan caymanız durumunda zararını aldığı kapora ile tanzim eder. Bu durum evden eve nakliyat dışında daha bir çok sektörde bulunmaktadır. Kapora verirken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Kapora ödemelerinde ya banka aracılığı ile ödeme yapın ya da sözleşme yaptıktan ve ödeyeceğiniz kaporayı sözleşmede belirttikten sonra ödeyin. Şehirler arası evden eve nakliyat için kapora ödemelerinde çok dikkatli olun. Kaporayı öderken firma sahibinin dışında başka isimlere ödeme yapmayın. Böylelikle siz de firmanın taşınmadan cayması durumunda kaporanızı kolayca geri alabileceğinizi garanti altına alın. Kapora ödeyeceğiniz firmaları özellikle iyi araştırın. Öyle her firmaya kapora ödemeyin. Firmaya kaporayı ödemeden önce yetki belgeleri ve firma vergi levhası gibi belgeleri talep edin. Böylece kime ödeme yaptığınızı bilirsiniz. Fax ile gönderilen sözleşmeler karşılığında kapora ödemeyiniz. Bu sözleşmelerin hiç bir anlamı yoktur. Islak imzalı sözleşmeleri tercih edin. Yapacağınız kapora ödemelerinin taşıma fiyatının %25’ini geçmemesine dikkat edin.

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Gazioğlu Nakliyat Antalya firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekküllü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Taşıma Süreci Nasıl Gerçekleşir?

Nakliye firmamızın ekspertizleri, taşınma öncesi evinize veya iş yerinize gelerek eşyalarınızın analizini yaparlar ve size uygun fiyatlarda taşıma programı hazırlarlar. Taşıma günü belirlenen tarih ve saatte işin ehli kalifiye personellerden oluşan uzman ekibimiz tüm eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini yaparlar ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde nakliyat aracına yükleyerek yeni adresinize taşırlar.

Nakliyat için Rezervazyon Yaptırmam Gerekiyor mu?

Mağduriyet yaşanmaması adına kesinlikle evet. Taşınmadan en az 2 – 3 gün öncesinden nakliye şirketini arayıp taşınma koşulları hakkında bilgi almanızda her zaman fayda vardır. En azından belirlenen gün için başka bir nakliyat talebi geldiğinde, şirket bunu başka bir güne aktaracaktır.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır?

Ekspertiz verilerine göre, evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Whatsapp
Gazioğlu Nakliyat
Gazioğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?