trende

Evden Eve Nakliyat

15.12.2020
610
Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat Gazioğlu Nakliyat Antalya, sektörde kendini sürekli geliştiren yenilikçi ve son teknoloji ekipmanlarıyla nakliyat hizmeti sunan, güvenirlik ve profesyonellik ilkesini benimseyen siz değerli müşterilerimize en iyi nakliyat hizmetini sunabilmek adına müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Gazioğlu Nakliyat Antalya, ev taşınmaları sırasında insanların eşyalarını paketler, taşır ve yeni yerlerine yerleştirirler. Evden eve nakliyat firmaları, aynı zamanda evlerdeki eşyaların depolanması için de hizmet verir.

Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet vermektedir. Firmamız başarısını müşteri memnuniyeti odaklı çalışmasından sağlamaktadır. Eşyalarınızı öncellikle kategorilere ayırarak özenle ve titizlikle paketler. Paketlenen her ürün özel türüne ve cinsine göre sarılarak ayrılarak birbirine zarar vermesi engellenir. Ve varacağa yere kadar sorunsuz taşınmasını sağlar. Eşyaların doğru yerleri ve konumuna teslim alındığı gibi yerleştirilmesini yapar.

Hizmet Özellikleri
 • Ekspertiz Hizmetleri.
 • Bütün Evden Eve Nakliyat Hizmetleriz Sigortalı ve Sözleşmeli Yapılır.
 • Mobilya, Beyaz Eşya, Avizeler , Perdeler Sökümü ve Paketleme İşlemi Yapılır.
 • Mutfak Cam Eşyaların Kolilemesi Yapılır.
 • Dolap İçi Askılık Elbiseleriniz Askılık Dolapla Taşınır
 • Evden Eve Nakliyat Özel Yapılmış Kamyon Kasalarında Taşınır Eşyalarınız.
 • Yeni Evinizde Mobilya, Beyaz Eşya, Avizeler, Perdeler Kurulumu Yapılır.
 • Anahtar Teslim Nakliye Hizmetleri.
Fotoğraf Galerisi

Kısaca tek cümle ile özetleyecek olursak, Gazioğlu Nakliyat Antalya aradığınız kriterlerdeki nakliyat firması tanımına uygun en iyi hizmeti vermektedir.

Sıkça Sorulanlar
Nakliyat Sigortalarının Yaptırılması Bir Zorunluluk Mudur ?

Nakliyat sigortalarının yaptırılması için yasal bir zorunluluk yoktur. Şehir içi eşya veya malzeme nakliyesi esnasında, değerli malzeme veya eşyalar haricinde sigorta yapılması olayı pek görülmemektedir(antika veya elektronik cihazlar vb.). Fakat şehirler arası nakliyatta, nakliyat sigortası yapılmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasındaki Büyük Fiyat Farklarının Nedenleri Nelerdir ?

Her sektörde olduğu gibi evden eve nakliyat şirketleri arasında da büyük fiyat farklılıkları olabiliyor ama kesinlikle ucuz firmaları tercih etmeyiniz. Çünkü masrafların altında fiyat veriyorlar ve taşıma günü ikinci kez sizinle pazarlık yaparak anlaşmanın dışında ekstra bir fark alıyorlar.

Evden eve nakliyat kaç kişiyle Yapılmaktadır ?

Evden eve nakliyat araç kapasitesine göre 4,5 veya 6 kişi ile yapılır.

Evden Eve Nakliye İşlemi Neleri Kapsamaz?

Standard Evden Eve Nakliye Hizmetinde Klima ,Uydu Anteni hizmete dahil değildir! Bütün bunlara rağmen müşterilerimize bu konuda her türlü yardım ve desteği vermekteyiz!

Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Anlaştığımda, Ben Neleri Toplamalıyım ?

Evden eve nakliyat firmasıyla anlaşma koşullarınıza bağlıdır. Ekonomik çalkantılar içerisinde olan ülkemizde, maddiyatını düşünen müşterimizin istediği tarzda da taşıma yapabiliyoruz. Fakat tam teşekkürlü anlaştıysanız, sadece özel eşyalarınızı toplamanız iyi olur.

Taşınma İçin Nakliyat Firmasına Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

Nakliyat firması gelmeden önce, nakliyat kamyonu için park alanı bulmaktır. Bu şekilde sabah erken gelen kamyona yer aramakla zaman kaybetmezsiniz. Yeni evin anahtarlarını, eşyaların içinde gitmemesi için taşımadan önce ayırmalısınız. Ufak tefek eşyaları kendiniz toparlarsanız, zaman kazanırsınız.

Ev Taşıma Kaç Saat Sürer?

Ev Taşıma eşya türevine ve miktarına göre daha kısa ve daha uzun olmakla beraber, 3-6 Saat ve 1 iş günü içinde tamamlanır.

Nakliye Asansörlü Aracı Var Mı?

Evet var, Asansörlü Taşıma aracımız yüksek katlı apartmanlara ve yapılara kısa sürede eşyalarınızı taşımada yardımcı olur.

Rezervasyon yaptırmam gerekir mi ?

Kesinlikle evet. Taşınmadan en az 2-3 gün önce nakliye şirketimizi arayıp, taşınma koşulları hakkında bilgi almanızda fayda var. Aynı zamanda pazarlığınızı yaparak, taşınma günü için rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Gazioğlu Nakliyat Antalya. başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye geneli sigortalı sözleşmeli Asansörlü nakliyat, Şehir içi Taşıma, Şehirler Arası Nakliyat, parça eşya taşıma, Profesyonel Nakliye ve Taşımacılık Hizmetleri sunmaktayız. Antalya nakliye sektörü lider nakliyat firması ile güvenli temiz hijyenik nakliye hizmeti alarak güvenle taşının.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
“SİZ İSTEYİN BİZ YERİNE ULAŞTIRALIM”
Nakliyatta Sık Sorulan Sorular ve dahası diğer sorularınız için de aramalarınızı bekliyoruz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ahmet Çelik dedi ki:

   Zamanında ve vaktinde gelindi herşey sorunsuz bitii teşekkürler.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?