trende
15.12.2020
565
Ekspertiz

Eşya taşıma sürecinde, Nakliyat Ekspertiz Gazioğlu Nakliyat Antalya olarak müşterilerimize sunduğumuz önemli hizmetlerden bir tanesidir. Ekspertiz hizmeti ürünlerin ve taşınacak eşyaların alanında uzman ekiplerimiz dahilinde yapılacak çalışmalarda değerinin belirlenmesini ifade etmektedir. Antalya bölesinde Ekspertiz hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı taşıma sürecinde fiyat çalışması yapabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri
 • Taşınacak ürün veya eşyaların değerinin Belirlenmesi.
 • Taşınacak ürün veya eşyaların taşıma bedelinin belirlenmesi.
 • Taşınacak eşyaların miktarının belirlenmesi.
 • Nakliye ekspertiz süreci planlaması.
Fotoğraf Galerisi

Nakliyat Ekspertiz olarak adlandırdığımız söz konusu bu hizmet, yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi taşınacak eşyaların değerinin ve ücretinin belirlenmesidir. Eşya ekspertizi taşımacılık ve evden eve nakliyat gibi alanında uzman kişiler kişiler tarafından gerçekleştirilen bir hizmettir. Bir evden başka bir eve taşınmaya karar verdiğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi güvenebileceğiniz nakliyat firması olacaktır. Bu noktada Gazioğlu Nakliyat Antalya olarak güven, profesyonellik ve doğru fiyat politkasını benimsemiş firama olarak hizmet vermekteyiz.

Nakliyat Ekspertiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti Nedir?

Eşya ekspertizi, eşyaların değerinin belirlenmesi için yapılan bir işlemdir. Taşıma öncesi eşyaları görmek, sağlıklı fiyat teklifi vermek ve nakliye planını buna göre yapmayı hedefleyen ön inceleme işlemine verilen addır. Eşya ekspertizi, eşyaların satılması, sigortalanması veya diğer amaçlar için yapılabilir. Eşya ekspertizi, eşyanın cinsine, markasına, modeline, yaşına, durumuna ve diğer özelliklerine göre yapılır. Eşya ekspertizi, genellikle uzmanlar tarafından yapılır ve eşyaların gerçek değerinin belirlenmesinde kullanılır. Eşya ekspertizi, eşyaların satış fiyatının belirlenmesinde de kullanılabilir.

Online Nakliye Eksprtiz Firması Ne Yapar?

Uzaktan canlı şekilde nakliyat ekprtiz hizmeti teknolojik olarak eşyaların kontrol eder. Eşyaların sayısını belirler, ne kadar yer kaplayacağına karar verir. Kaç kişi tarafından taşınması gerektiği hakkında fikir sahibi olur.

Nakliyeci Ön İnceleme Raporu Tutulur Mu?

Evet yapılan ekspertiz hizmeti ardından eşya durumu ve taşıma planı çıkarılır. Ardından ön inceleme raporuna yazılı bir şekilde işlenir.

Eşya ekspertizi, bir eşyanın değerini belirlemek için yapılan bir incelemedir. Eşya ekspertiz yaparken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 1. Eşya ekspertizini yapacak kişi veya kuruluşun yetkili ve profesyonel olması gerekir.
 2. Eşya hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve bu bilgileri doğru bir şekilde değerlendirebilmek için eşya ekspertizini yapacak kişi veya kuruluşun alanında uzman olması gerekir.
 3. Eşyanın fiziksel durumu, özellikleri ve önceden yapılmış herhangi bir onarım veya değişiklik gibi detaylar dikkate alınmalıdır.
 4. Eşyanın değerlendirilmesi sırasında tarafsız ve objektif bir yaklaşım benimsenmelidir.

Eşya ekspertizi sonucunda oluşan rapor, güvenilir ve kesin bilgiler içermelidir

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Nakliyat Ekpertiz Hizmeti İle Sağlıklı Taşının
Antalya nakliyat ekspertiz taşıma hizmeti
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Necati ERSOYLU dedi ki:

   At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore .

   1. safirtema dedi ki:

    At accusam aliquyam diam diam dolore dolores duo eirmod eos erat, et nonumy sed tempor et et invidunt justo labore Stet clita ea et gubergren, kasd magna no rebum. sanctus sea sed takimata ut vero voluptua.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?