trende

Şehirler Arası Nakliyat

15.12.2020
294
Şehirler Arası Nakliyat

Gazioğlu Nakliyat Antalya ailesi olarak evden eve taşımacılık hizmetinin yanı sıra şehirler arası nakliyat ve taşımacılık hizmetinde vermekteyiz. Yılların verdiği tecrübe ile edindiğimiz bilgi birikimi gösteriyor ki; şehirlerarası taşımacılık hizmeti önem arz etmektedir.

Uzun yolda eşyaların zarara uğramaması için dikkatli paketlenmeli ve depolanmalıdır. Uzun yolda nelerin karşımıza çıkacağını bilemeyiz ama minimum sürede ve güvenli bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz şehir’e ulaştırmak için gereken maksimum gayreti göstermekteyiz.

Firmamız ev ofis taşıma hizmetleri ve nakliyat taşımacılığın da ayrıntılı bir plan sunar ve bu plan çerçevesinde sizi en ince detayına kadar aydınlatır. Profesyonel kadromuz, sizin şehirlerarası uzun mesafe yolculuğunuz sırasında sahip olunması gereken bütün durumları detaylı bir şekilde düşünür.

Şirketimizin tüm çalışanları bu şartlara bağlı kalarak ve daima müşteri ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde, tüm süreçlerimizi en etkin şekilde yönetmeyi ve gerçekleştirmeyi hedeflerler. Bu amaçlarla kurduğumuz kalite, güvenlik, çevre ve sağlık yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeyi ve bu politikanın toplum erişimine açık olacağını taahhüt ediyoruz…

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin bize emanet ettikleri ürün ve bilginin yüksek değerinin bilincinde hareket ederek bunların güvenliği ve bütünlüğünü korumak için gerekli tüm önlemleri almayı taahhüt ederiz.

Aynı zamanda istediğiniz takdirde eşyalarınızı sigorta güvencesi ile sigortalayarak içinizin rahat olmasını sağlamaktayız.

Hizmet Özellikleri
 • Büyük eşyalarını(Gardrop, L koltuk, masa, dolap vb.) söküyoruz, paketliyoruz ve yeni evinize kurulumunu yapıyoruz.
 • Beyaz Eşyalarınızı söküyoruz paketliyoruz yeni evinizde tesisatları hazırsa çalışır şekilde size teslim ediyoruz.
 • Sizin tarafınızdan kolilenmiş olan (mutfak, ıvır zıvır) eşyaları yeni evinize taşıyoruz.
Fotoğraf Galerisi

Gazioğlu şehirler arası ev taşıma firmamız da bu sektörün getirdiği teknolojik yeniliklere kaliteden ödün vermeden kurumsal çalışma prensibi içinde adapte olmuştur. Gerek şehir içi nakliyat gerekse şehirler arası nakliyat tüm ev, ofis, villa, tekstil ve kıymetli eşya taşımasında bina dışı asansör kurulumu, kaliteli ve çok çeşitli ambalaj malzemelerimiz, profesyonel yöneticilerimiz, sahada işinin ehli taşıyıcı personel ve modern araçlarımızla müşterilerimizin bize duyduğu haklı güvenin gururunu yaşamaktayız.

Sıkça Sorulanlar
Şehirler arası nakliyat nedir

Şehirler arası nakliyat, bir ülkenin belirli şehirleri arasında yapılan taşımacılık anlamına gelir. Bu tür bir nakliyat, genellikle ağır vasıtalarla yapılır ve büyük miktarda yük taşımayı amaçlar. Örneğin, bir şehirden diğerine gıda maddeleri, otomobil parçaları veya mobilya gibi ürünlerin taşınması bu tür bir nakliye işlemidir.

Antalya İstanbul arası kaç kilometredir?

Antalya İstanbul karayolu 700 kilometredir.

Sizler şehirler arası taşıma yaparken. Eşyalarınızın yolda herhangi bir zarar gördüğü zaman bu zarar sigorta firması tarafından karşılanmaktadır. Böylelikle eşyalar taşınırken sizlerde gönül rahatlığı ile yeni evinize geçiş yapabilirsiniz. Taşınma yaparken özellikle İstanbul içi ve şehirler arası taşımalarda her zaman sigorta yapılmasını öneriyoruz. Sizler gönül rahatlığı ile taşınabilir diye bizler kurumsal firma olarak sizlere haftanın yedi günü 24 saati boyunca hizmet vermeye devam edeceğiz. Güvenilir firmanın tek adresi güvende taşıma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
GAZİOĞLU NAKLİYAT ANTALYA
Yeni evine güvenilir ve sorunsuz taşın!
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?