trende

Mobilya Monte ve Demonte

17.12.2022
446
Mobilya Monte ve Demonte

Mobilya monte ve demonte, mobilyaların taşınma sırasında parçalara ayrılıp tekrar bir araya getirilmesi işlemidir. Bu işlem, Gazioğlu Nakliyat Antalya mobilyaların taşınma sırasında daha kolay taşınabilmesi için yapar. Mobilya monte işlemi, mobilyaların parçalara ayrılması ve tekrar bir araya getirilmesi işlemidir. Mobilya demonte işlemi ise, mobilyaların parçalara ayrılmış haliyle taşınması işlemine denir. Bu işlemler, genellikle ev taşınmaları sırasında kullanılır ve mobilyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Demonte Mobilya Montajı  deneyimli ve profesyonel hizmet veren Gazioğlu Nakliye Antalya  , siz değerli müşterilerimiz. Antalya Bölgesinde Monte ve Demonte Mobilya Montajı Hizmeti Vermektedir. 

Hizmet Özellikleri
 • Yatak baza mobilya montaj ve demonte
 • Tv ünitesi mobilya montaj ve demonte
 • Yemek masası mobilya montaj ve demonte
 • Dolaplar ve mobilyaların montaj ve demontesi
Fotoğraf Galerisi

Eşya taşıma sırsısında mobilya montaj ve demontaj gibi konularda siz saygıdeğer müşterilerimize gereken tüm desteği sağlıyoruz.

Sıkça Sorulanlar
Asansörlü evden eve nakliyat aracı kaç kata kadar çıkabilir?

Farklı boyutlarda asansörlü nakliye araçları mevcuttur. 15 kata kadar çıkabilen orta boyutlu asansörlü nakliye aracı vardır. Bunun yanı sıra 25 kata kadar çıkabilen asansörlü nakliye aracımız da mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda en uygun asansörlü taşıma aracını sizler için tahsis ediyoruz.

Asansörlü nakliye aracı ile bir ev ne kadar sürede taşınır?

Ortalama bir gün ve saatlerce sürecek bir ev taşıma işini 6-7 personel ile taşınabiliyor. Asansörlü nakliye aracı yardımı ile daha uygun şekilde 3-4 kişi ile ve 1-2 saat içerisinde eşyaları eve taşımak mümkün oluyor. Bu durum zaman + emek + masraf = maliyet açısından daha uygun olmaktadır. Bizler de müşterilerimizin daha uygun fiyatlarla taşınmalarını sağlıyoruz.

Asansörlü nakliye aracı kiralama ücreti ne kadar?

Şirketimiz asansörlü evden eve taşıma aracını müşterilerine sadece maliyetine olacak şekilde sunar. Asansörlü nakliyat fiyatları sayfamızdan iletşim bilgilerinden ulaşarak asansör kurulum ücretlerini. öğrenebilir.

Bizi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Demonte Mobilya Montajı,  yılların verdiği deneyimle siz değerli müşterilerimize taşınma sürecinizde Demonte Mobilya Montajı  hizmeti vermektedir.

Demonte Mobilya Montajı  – Demonte Mobilya Montajı Fiyatları

İşin ehli ve tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanında, ilklerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Profesyonel Mobilya Monte ve Demonte
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?