trende

Eşya Depolama

15.12.2020
476
Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti sayesinde fazla gelen eşyalarınız veya bir süreliğine depolanması gereken eşyalarınızı dolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerle Antalya da eşyalarının depolanmasını isteyenler firmamıza başvurabilirler.

Antalya’da Eşya Depolama hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi kondisyonda, en iyi lokasyonda, üst düzey bakım, güvenlik konularında GAZİOĞLU DEPOLAMA NAKLİYAT olarak iddialıyız.

Antalya Evden Eve Nakliyat Bölgesinde eşya depolama hizmeti sunan Gazioğlu Depolama firması başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermektedir. Antalya’da eşyalarınızı rahatlıkla depolama imkanları oluşturan firmamız sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır. Antalya ev eşyası depolama başta fazlalık eşyalarınızı için kurulan firmamız daha sonra işini her seferinde daha da büyüten ve geliştiren bir hale getirmiştir.

Ev eşyalarına zarar verebilecek her şey arasında nem su kemirgenler en kötüsüdür. Plastikten yapılmış şeyler dışında, nem hızla büyük miktarlarda hasara neden olabilir. Ev eşyalarının kapalı bir ortamda olması, maruz kalmayacakları anlamına gelmez. Aslında, bazı öğeleri çok sıkı bir şekilde kapatmak, şaşırtıcı ve zahmetli şekillerde ters tepebilir. Neme karşı mücadele söz konusu olduğunda, hava sirkülasyonu çok önemlidir. Öğeleri saklamadan önce uygun şekilde temizlemek ve kurutmak, sorunu daha da artırmanıza yardımcı olacaktır. Eşyalarınız Gazioğlu Nakliyat Antalya Depolama hizmeti sayesinde güvenli ve profesyonel şekilde depolanır.

Hizmet Özellikleri
 • Eşyaların ekspertizi.
 • Taşınacak eşyaların paketlenmesi.
 • Anahtarlı Güvenlikli Sistem.
 • Kişiye Özel.
Fotoğraf Galerisi

Bir tadilat projesi için ekstra alan Eşya Depolama

Kiralık taşınabilir depolama çözümlerimiz, evinizi yenilerken lojistiği yönetmek ve düzenli kalmak için esnek ve kullanışlı bir çözümdür. Mobilyaları ve eşyaları yoldan uzak tutmak ve birikintilerden korumak için veya yenileme malzemelerini ve ekipmanlarını saklamak için Eşya Depolama kabınızı kullanın. Ve her şey yakında ve kolayca erişilebilir durumda depolardan yerine konulacaktır.

Sıkça Sorulanlar
Eşyalarım deponuzda güvende mi?

Eşyalarınız aracımıza yüklendiği andan itibaren sigortalıdır. 24 saat güvenlikli, gece görüş kameralı ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Rutubetsiz, haşerelere karşı önlem alınmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı kişisel depo alanında eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

Depolama sürecinde nakliye ücretleri ne kadar?

Eşya detayı ve lokasyona bağlı olarak nakliye ücreti belirlenir.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti Alabilir miyim?

Ambalajlama ve paketleme için bize bilgi vermeniz dahilinde malzemelerimiz ile size bu hizmeti A’dan Z’ye sağlayabiliriz.

Eşyalarımı Geri Almak İstersem Ne yapmalıyım?

Bize bir kaç gün öncesinden belirtirseniz eşyanızı depomuzdan yeni evinize tekrar olduğu gibi kurabiliriz.

Eşyalarımın Güvenliğinden Nasıl Emin Olabilirim?

Eşyanızı istediğiniz herhangi bir zaman gelip görebilirsiniz. Veya bizden resim video isteyebilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor musunuz?

Yenilikçi ve modern bir vizyona sahip olan firmamız asansörlü taşımacılık alanında etkili bir hizmetin adresi konumunda yer alıyor. Elbette ki en yeni teknolojileri sektöre uygulama kabiliyetine sahip olan firmamız asansörlü nakliyat hizmetlerini de başarışı bir şekilde sunmaktadır.

Eşya Depolama en son teknoloji ile geliştirilen ürünlerimiz ile sağlanıyor. Siz de bunları göz önünde bulundurarak tamamen memnun kalacağınız bir hizmet alabilirsiniz. Ekibimizin bu alanda sağladığı seçkin depolama yöntemleri ile taşıma ve eşyalarınızın saklanması konusunda memnun kalacağınız bir sonuç alacaksınız. Eşyalarınızın zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Her duruma uygun depolama çözümlerimizle yanınızdayız.
Siz evinizi satarken kolay bir depolama çözümüyle size yardımcı olmak için buradayız. Evinizi dağınıklıktan arındırın ve bir Gazioğlu Nakliyat taşınabilir kabına yükleyin. Eviniz satılana kadar onu güvenli Depolama Merkezlerimizden birine taşıyacağız. Taşınma zamanı geldiğinde, eşyalarınız önceden paketlenmiş ve gitmeye hazır olacaktır. Bundan daha verimli olamaz.
Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Gazioğlu Nakliyat
  Gazioğlu Nakliyat
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?