trende

Muratpaşa Evden Eve Nakliye

Muratpaşa Evden Eve Nakliye

Muratpaşa, Antalya’nın ilçelerinden biridir.

64 mahallesi vardır ve tüm mahallerine Gazioğlu Nakliyat Antalya hizmet vermektedir. İlçe sınırları içinde belde, köy, oba, mezra gibi yerleşim yerleri yoktur. İlçe kuzeyde Kepez, doğuda Aksu ve batıda ise Konyaaltı ilçelerine komşudur. Muratpaşa 1993 yılında Kepez ve Konyaaltı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir belde belediyesi olarak kurulmuş, 2008 yılında ise ilçe statüsü almıştır. İlçe 30-31 derece boylamlar ve 36-37 derece enlemler arasında yer almakta olup ilçede toplam olarak 20 km sahil kıyı şeridi bulunmaktadır.

Antalya’nın ilk kent yerleşimi olan, bugün Kaleiçi olarak adlandırılan semt yine ilçe sınırları içerisindedir. İlçede birçok önemli tarihsel eser bulunmaktadır. Bir kısmı restore edilmiş olan Kaleiçi evleri ve Balbey Mahallesi evleri Antalyalıların “Üç Kapılar” olarak adlandırdıkları Roma İmparatoru Hadrianus’un 130 yılında Antalya’ya gelmesi şerefine inşa edilen Hadrianus Kapısı, XIII. yüzyıldan bu yana Antalya’nın sembolü olmuş Yivli Minare, Osmanlı İmparatorluğu döneminde 1570 yılında inşa edilmiş Murat Paşa Camii, Kaleiçi’nde bulunan 1250 yılıyla tarihlenen Selçuklu mimari üslubunun güzel bir örneği olan Karatay Medresesi bunlardan sadece birkaç tanesidir. Bunun yanında ilçenin farklı noktalarında çeşitli sanatçılar tarafından yapılmış olan birçok heykel çalışması dikkat çekmektedir.

Gazioğlu Nakliyat Antalya firmamız Muratpaşa ve tüm semtlere asnasörlü asansörsüz taşıma hizmeti vermektedir. Daha detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan veya whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Özellikleri
  • Firmamızda görevli ekip tarafından taşınacak eşyalar incelenir.
  • Eşya için uygun araç, ekip ve fiyat belirlemesi yapılır.
  • Eşya taşıma için uygun gün ve saat ayarlanır.
  • Belirlenen tarihte ekibimiz tam donanımlı bir şekilde adreste olur.
  • Ekibimiz özel malzemelerle eşyaları paketler ve araca yerleştirir.
  • Yeni adrese ulaştırılan eşyalar ekibimiz tarafından kurulur ve yerleştirilir.
Ürün Galerisi

Nakliyat dünyasının deneyimli firmalarından biri olup kusursuz taşıma gerçekleştiriyoruz. Evden eve nakliye Muratpaşa şeklinde arama yapıp internette bize ulaşan tüketiciler hizmetlerimizden memnun kalıyor. İşimizi son derece ciddiye alarak yürütüyoruz. 

Sıkça Sorulanlar
Duo dolores et ea rebum?

Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est.

Muratpaşa evden eve nakliye için firma seçimi dikkatle yapılmalıdır. Firmanın taşıması gereken bazı özellikler bulunur. Uzun zamandır bu sektörde hizmet veren firmamız ise istenilen tüm özellikleri taşır. Firmamız işin ehli ve profesyonel ekiple çalışmaktadır. Gazioğlu Nakliyat Antalya Her zaman planlı hareket eden firmamız yeniliğe açıktır. Bu sayede sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda firmamız da gelişerek hizmet vermektedir. Tam donanımlı firmamız yeterli ekibe ve araca sahiptir. Sektörün önemli isimlerinden olan firmamız aynı zamanda müşteri haklarına önem vermektedir. Olası bir aksilik durumunda müşteri haklarının korunması için sigortalı nakliye yapılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz yaşanan aksilik sonrasında haklarını koruyabilir. Sizler de güvenilir nakliye için firmamızı tercih ederek çalışmalarımızdan ve sağladığımız avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Gelişigüzel Firmaları Tercih Etmeyin!
Muratpaşa evden eve nakliye fiyatları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Gazioğlu Nakliyat
Gazioğlu Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?